Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Projekt Šance pro ES, a.s. pokračuje i v roce 2011  |  Aktuality  |  KP projekt s.r.o. – grantové a dotační poradenství, tvorba strategických dokumentů

 

KP projekt s.r.o. – grantové a dotační poradenství, tvorba strategických dokumentů » Aktuality » Projekt Šance pro ES, a.s. pokračuje i v roce 2011

 

Projekt Šance pro ES, a.s. pokračuje i v roce 2011

pátek, 6. května 2011

Společnost Employment Service, a.s. se i v roce 2011 stala realizátorem projektu „Šance pro ES, a.s.", který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidského zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Obsahem projektu společnosti Employment Service, a.s. je realizace dalšího profesního vzdělávání zaměstnanců a samotného zaměstnavatele předkladatele. Hlavním cílem projektu je další zvyšování kvalifikace a adaptability pracovníků společnosti.

Ke stěžejním aktivitám projektu patří vzdělávání v oblasti trhu práce, komunikačních dovedností, měkkých dovedností, projektového řízení, HR managementu, IT dovedností a jazykové vzdělávání. Systematické zvyšování kvalifikace povede ke zvýšení konkurenceschopnosti nejen zaměstnanců, ale i společnosti a tedy ke zlepšení jejích ekonomických výsledků a zlepšení situace v počtu získaných zakázek.

Celkem 8 zaměstnanců společnosti se v období od ledna do dubna 2011 zúčastnilo navazujících intenzivních jazykových kurzů angličtiny nebo němčiny, kurzů řízení a vedení lidských zdrojů, tvorby systému hodnocení zaměstnanců, IT dovedností, sociálního poradenství a krizové intervence.

Nově byly do programu zařazeny také kurzy lektorských a prezentačních dovedností nebo obchodního vyjednávání. 

"Reakce zaměstnanců na pokračování tohoto typu vzdělávání jsou velmi pozitivní, jsemproto ráda, že se nám podařilo na projekt navázat. Myslím si, že takto postavené vzdělávání je nejen inovativní a efektivní, ale vzhledem ke zvyšování kvalifikace pro zaměstnance i vysoce motivující. Celý proces pak posiluje konkurenceschopnost firmy na trhu," doplnila ředitelka Employment Service, a.s. Nina Mocová.

logo Evropský sociální fond

Projekt "Šance pro ES, a.s." je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky.

 

 

Zasílání aktuálních informací

Přihlaste se k odběru:
 
Pro ověření
vyplňte 1. písmenko abecedy:
 

Kontaktujte nás


 

 

 
Pro ověření napište první písmeno abecedy:
 
 
 
KP projekt s.r.o.
Riegrova 1756/51
370 01 České Budějovice
Tel: +420 724 771 027
Email: info@kpprojekt.cz
www.kpprojekt.cz

 
Společnost je součástí koncernu DfK Group.
Společnost zapsaná v OR u Krajského soudu v Č. Budějovicích v oddílu C, vložce č. 11725.
Ochrana soukromí