Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Nemocnice dokončila modernizaci komplexního onkologického centra a traumatologického centra  |  Aktuality  |  KP projekt s.r.o. – grantové a dotační poradenství, tvorba strategických dokumentů

 

KP projekt s.r.o. – grantové a dotační poradenství, tvorba strategických dokumentů » Aktuality » Nemocnice dokončila modernizaci komplexního onkologického centra a traumatologického centra

 

Nemocnice dokončila modernizaci komplexního onkologického centra a traumatologického centra

2015_06-5

pondělí, 22. února 2016

Českobudějovická nemocnice dokončila obnovu a modernizaci úseku radioterapie svého komplexního onkologického centra, které je jediným pracovištěm svého druhu v Jihočeském kraji a jedním z 13 tuzemských center, která jsou oprávněna provádět veškerou onkologickou léčbu a léčbu ionizujícím zářením včetně nákladné cytostatické, cílené a biologické terapie. Ve dvou na sebe navazujících projektech byly postupně pořízeny dva nové lineární urychlovače a nové multidetektorové CT.

Nemocnice dále dokončila projekt na obnovu a navýšení standardu vybavenosti svého traumatologického centra, které, jako jediné zařízení svého druhu v Jihočeském kraji, poskytuje komplexní péči o pacienty s úrazy vč. pacientů s vážnými úrazy a polytraumaty. Díky projektu bylo pořízeno např. nové přístrojové vybavení pro operační sály, vybavení pro zobrazovací diagnostiku nebo vybavení pro monitoraci pacientů v kritickém stavu.


Uvedené projekty byly spolufinancovány z prostředků Integrovaného operačního programu.
Projekty připravoval a administroval KP projekt s.r.o.

 

Katalog aktuálně vypsaných výzev    Rádi zdarma posoudíme i Váš projekt   Kontaktujte nás

 

 

 

Zasílání aktuálních informací

Přihlaste se k odběru:
 
Pro ověření
vyplňte 1. písmenko abecedy:
 

Kontaktujte nás


 

 

 
Pro ověření napište první písmeno abecedy:
 
 
 
KP projekt s.r.o.
Riegrova 1756/51
370 01 České Budějovice
Tel: +420 724 771 027
Email: info@kpprojekt.cz
www.kpprojekt.cz

 
Společnost je součástí koncernu DfK Group.
Společnost zapsaná v OR u Krajského soudu v Č. Budějovicích v oddílu C, vložce č. 11725.
Ochrana soukromí