Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Díky dotaci IROP budou v Č. Budějovicích pořízena nová ekologicky šetrná vozidla pro MHD  |  Aktuality  |  KP projekt s.r.o. – grantové a dotační poradenství, tvorba strategických dokumentů

 

KP projekt s.r.o. – grantové a dotační poradenství, tvorba strategických dokumentů » Aktuality » Díky dotaci IROP budou v Č. Budějovicích pořízena nová ekologicky šetrná vozidla pro MHD

 

Díky dotaci IROP budou v Č. Budějovicích pořízena nová ekologicky šetrná vozidla pro MHD

CNG bus

pátek, 20. dubna 2018

Dopravní podnik města České Budějovice, a.s. realizuje v současnosti několik důležitých projektů, které přispějí nejen ke zvýšení komfortu cestujících využívajících městskou hromadnou dopravu (MHD), ale také k žádoucímu zvýšení její ekologických parametrů.

Během tohoto roku pořídí dopravní podnik celkem 46 nových vozidel podporujících ekologickou hromadnou dopravu na území města a jeho spádové oblasti obsluhované linkami MHD. Bude se jednat o 24 vozidel na CNG pohon, 11 elektrobusů a 11 trolejbusů. Financování investice, jejíž celková výše dosahuje téměř půl miliardy korun, je významným dílem zajištěno prostřednictvím dotace z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). Díky rozvoji vozidlového parku budou moci cestující využívat moderní nízkopodlažní vozidla vybavená např. klimatizací nebo možností platby jízdného platební kartou. V souvislosti s rozvojem MHD vznikne i několik nových zastávek a také dvě nové linky, které budou obsluhovány elektrobusy. Rok 2018 je tak ve znamení největšího investičního rozvoje vozidlového parku v historii MHD v Jihočeském kraji.

 

Katalog dotačních titulů    Rádi zdarma posoudíme i Váš projekt    Kontaktujte nás

 

 

Zasílání aktuálních informací

Přihlaste se k odběru:
 
Pro ověření
vyplňte 1. písmenko abecedy:
 

Kontaktujte nás


 

 

 
Pro ověření napište první písmeno abecedy:
 
 
 
KP projekt s.r.o.
Riegrova 1756/51
370 01 České Budějovice
Tel: +420 724 771 027
Email: info@kpprojekt.cz
www.kpprojekt.cz

 
Společnost je součástí koncernu DfK Group.
Společnost zapsaná v OR u Krajského soudu v Č. Budějovicích v oddílu C, vložce č. 11725.
Ochrana soukromí