Při poskytování služeb na těchto stránkách, zejména při analýze jejich návštěvnosti, jsou používány soubory cookies dle zásad zpracování os. údajů. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Aktuálně otevřené výzvy IROP pro investiční projekty v sociální oblasti  |  Aktuality  |  KP projekt s.r.o. – grantové a dotační poradenství, tvorba strategických dokumentů

 

KP projekt s.r.o. – grantové a dotační poradenství, tvorba strategických dokumentů » Aktuality » Aktuálně otevřené výzvy IROP pro investiční projekty v sociální oblasti

 

Aktuálně otevřené výzvy IROP pro investiční projekty v sociální oblasti

rawpixel-558597-unsplash

čtvrtek, 28. června 2018

Od 28. června mají zájemci možnost využít nově otevřených výzev a předkládat žádosti o podporu v rámci Integrovaného operačního programu, a to jednak na podporu a zlepšení infrastruktury pro dostupnost a rozvoj sociálních služeb a jednak na nájemní sociální bydlení.

Finanční podporu lze čerpat na nákup, rekonstrukci či výstavbu objektů sociálních služeb, dále také na pořízení vybavení a automobilu pro účely poskytování terénní sociální služby; ve výzvě na sociální bydlení je podporováno pořízení bytů, bytových domů, nebytových prostor a jejich adaptace pro potřeby sociálního bydlení, včetně pořízení nezbytného základního vybavení.

Katalog dotačních titulů    Rádi zdarma posoudíme i Váš projekt    Kontaktujte nás

 

 

Zasílání aktuálních informací

Přihlaste se k odběru:
 
Pro ověření
vyplňte 1. písmenko abecedy:
 

Kontaktujte nás


 

 

 
Pro ověření napište první písmeno abecedy:
 
 
 
KP projekt s.r.o.
Riegrova 1756/51
370 01 České Budějovice
Tel: +420 724 771 027
Email: info@kpprojekt.cz
www.kpprojekt.cz

 
Společnost je součástí koncernu DfK Group.
Společnost zapsaná v OR u Krajského soudu v Č. Budějovicích v oddílu C, vložce č. 11725.
Ochrana soukromí